Astarta
QuickSupport

Astarta
Service Desk

RSSVýpredaj

13.03.2018

 

Ako každá spoločnosť sa z času na čas musí zbaviť nepoužiteľných položiek, aj my ponúkame za príjemné ceny nepredané skladové zásoby. Zoznam položiek týždenne aktualizujeme.

 

 

Získali sme Zelený certifikát

03.04.2017

 

Od spoločnosti SEWA sme získali Zelený certifikát za zabezpečenie ekologickej likvidácie a spracovanie elektroodpadu a prenosných batérií a akumulátorov v roku 2016, čím naša spoločnosť splnila svoju povinnosť podľa platnej legislatívy v Slovenskej republike.

 

 

Rozšírenie bezpečnostného sťahovania batérií z trhu (HP)

30.01.2017

 

V januári 2017 spoločnosť HP oznámila rozšírenie prebiehajúceho celosvetového bezpečnostného stiahnutia a výmeny pre určité batérie prenosných počítačov, ktoré oznámila v júni 2016. Program bude rozšírený o ďalšie batérie, ktoré boli dodané s tými istými produktmi prenosných počítačov. Súvisiace batérie boli dodávané s konkrétnymi prenosnými počítačmi HP, Compaq, HP ProBook, HP ENVY, Compaq Presario a HP Pavilion predávanými v období od marca 2013 do októbra 2016 a/alebo predávanými ako príslušenstvo alebo náhradné diely, prípadne poskytovanými na výmenu prostredníctvom Podpory. Tieto batérie sa môžu prehrievať a spôsobiť tak nebezpečenstvo požiaru a popálenia zákazníka.

 

Potencionálne nebezpečné batérie:

 

 

Ďalšie informácie:

 

Aktuálne programy výmen a stiahnutia z obehu pre chybné produkty Hewlett-Packard a Compaq

 

Program svolávání a výměny baterií do notebooků HP z důvodů bezpečnosti

 

 

 

Bezpečnostné sťahovanie batérií z trhu (HP)

16.06.2016

 

Nakoľko spoločnosť HP zistila v poslednom čase možné problémy s niektorými batériami dodávanými v notebookoch HP, rozhodla sa dobrovoľne spustiť zvolávaciu akciu s následnou výmenou batérií v notebookových radách uvedených v tomto zozname.

 

Ak máte notebook uvedený v zozname ešte neznamená, že máte problematickú batériu. Skontrolovať sa to dá špecializovaným programom alebo zadaním sériového čísla batérie a čiarového kódu do formulára a následne požiadať o výmenu v rámci tejto akcie.

 

 

Dôležité bezpečnostné stiahnutie z trhu (HP)

06.10.2014

 

V spolupráci s rôznymi regulačnými orgánmi štátnej správy ohlásila spoločnosť HP dobrovoľný program stiahnutia z trhu a výmeny niektorých napájacích káblov používaných s adaptérmi pre striedavý prúd, ktoré sa distribuujú po celom svete s notebookmi a mini notebookmi HP a Compaq (vrátane mobilných tenkých klientov a mobilných pracovných staníc), ako aj s adaptérmi pre striedavý prúd dodávanými s príslušenstvom, napr. s dokovacími stanicami. Jedná sa hlavne o káble k adaptérom, ktoré sa predávali od septembra 2010 až do júna 2012.

 

Viac informácií sa môžete dozvedieť v tomto dokumente.

 

Požiadať o výmenu v rámci tejto zvolávacej akcie môžete na tomto prepojení.

 

 

Altaro Certified Partner

22.08.2014

 

Dňa 10.04.2014 sme úspešne splnili kritériá kladené na certifikovaných partnerov spoločnosti Altaro, pop- redného výrobcu zálohovacieho systému pre virtuálne prostredie Hyper-V. Viac o zálohovaní virtuálnych strojov nájdete na tomto mieste.

 

 

Certifikácia ZyXEL

01.09.2011

 

V letných mesiacoch roku 2011 sme úspešne absolvovali technickú certifikáciu a náš pracovník sa stal ZyXEL Certified Network Engineer (Security Level 1) dodávateľa bezpečnostných riešení, sieťových prvkov, poprednej svetovej spoločnosti ZyXEL. Získali sme certifikát, ktorý potvrdzuje našu technickú spôsobilosť v konfigurácii a správe bezpečnostných riešení tejto spoločnosti. 

 

 

Aktualizácia návodu na Astarta QuickSupport

22.11.2010

 

V sekcii Podpora časť Dokumenty a súbory bol umiestnený aktualizovaný návod na Astarta QuickSupport, ktorý reflektuje aktuálne skutočnosti a zmeny. Spolu s návodom sme umiestnili na server aj najnovšiu verziu programu Astarta QuickSupport.

 

 

Rekonštrukcia serverovne

01.09.2010

 

Dňa 01.09.2010 sme úspešne ukončili rekonštrukciu našej serverovne. K existujúcemu klimatizačnému zariadeniu sme pridali špeciálnu vzduchotechniku, ktorá v chladných mesiacoch zastupuje na 100% klimatizačnú jednotku a tým šetrí elektrickú energiu (tzv. freecooling). Viac sa môžete dočítať v sekcii o Green IT.

 

 

HP Sales Point

05.08.2010

 

Dňa 05.08.2010 sme sa zapojili do programu spoločnosti Hewlett Packard s názvom HP Sales Point. Veríme, že účasť v tomto programe nám pomôže ešte viac zvýšiť našu profesionalitu v dodávkach notebookov, pracovných staníc, serverov, tlačiarní a iných typov výrobkov od tohoto svetového hráča na trhu IT.

 

 

Certifikácia ESET

17.03.2010

 

Dňa 15.03.2010 sme úspešne splnili kritériá technickej certifikácie poprednej svetovej spoločnosti ESET, ktorá sa zaoberá vývojom antivírusových riešení. Získali sme certifikát, ktorý potvrdzuje našu technickú zdatnosť pri inštalácii produktov Eset Smart Security alebo NOD32 na osobných počítačoch a v podnikovom prostredí. Tento certifikát je oficiálnym potvrdením našich zručností pri inštalácii a správe produktov spoločnosti ESET.

AKTUALITY

Výpredaj
13.03.2018
Uverejnili sme výpredajové položky z nášho skladu za príjemné ceny

Získali sme Zelený certifikát
03.04.2017
Získali sme Zelený certifikát za zabezpečenie ekologickej likvidácie elektroodpadu

Rozšírenie bezpečnostného sťahovania batérií z trhu (HP)
30.01.2017
Rozšírenie programu bezpečnostného stiahnutia a výmeny batérií v notebookoch HP

Bezpečnostné sťahovanie batérií z trhu (HP)
16.06.2016
Program bezpečnostného stiahnutia a výmeny batérií v notebookoch HP

Dôležité bezpečnostné stiahnutie z trhu (HP)
06.10.2014
Program bezpečnostného stiahnutia napájacích káblov k notebookom HP z trhu a ich výmeny.

Altaro Certified Partner
22.08.2014
Stali sme sa certifikovaným partnerom spoločnosti Altaro.

Certifikácia ZyXEL
01.09.2011
Boli sme úspešne certifikovaní spoločnostou ZyXEL.

Aktualizácia návodu na Astarta QuickSupport
22.11.2010
V sekcii Podpora časť Dokumenty a súbory bol umiestnený aktualizovaný návod na Astarta QuickSupport.

Rekonštrukcia serverovne
01.09.2010
Zrekonštruovali sme úspešne našu serverovňu.

HP Sales Point
05.08.2010
Zapojili sme sa do programu HP Sales Point spoločnosti HP.

Certifikácia ESET
17.03.2010
Úspešne sme splnili kritériá technickej certifikácie spoločnosti ESET.